Окупанти вкрали до росії з маріупольських лікарень апарати ШВЛ

Рашисти вивезли з лікарень Маріуполя до росії вцілілі апарати штучної вентиляції легень (ШВЛ).

Про це повідомила Маріупольська міська рада в Телеграмі.

«Окупанти вивезли з Маріуполя частину вцілілих апаратів ШВЛ, які вкрай потрібні при лікуванні тяжкохворих ковідних пацієнтів. Про це повідомляють маріупольці, які ще перебувають у заблокованому місті», – йдеться у повідомленні.

Зазначено, що ймовірно епідемія ковіду в росії, незважаючи на офіційні заяви, продовжує набирати обертів. Саме тому рашисти крадуть медичне обладнання з українських міст, які заздалегідь забезпечили свої лікарні усім необхідним, в тому числі апаратами ШВЛ.

«Тільки у маріупольських лікарнях було 60 апаратів штучної вентиляції легень. Зараз саме це обладнання російські окупанти вивозять на свою територію. Замість того, щоб розвивати свою медицину росія обкрадає інших», – підкреслили у міськраді.

За словами Маріупольського міського голови Вадима Бойченка, протягом 8 років у місті системно розвивали кожну сферу, і собливу увагу приділяли медичному напрямку.

«Але мало того, що російська армія зруйнувала наше місто та вбила більше 20 тисяч маріупольців, так вони ще почали обкрадати те, що вціліло. Це мародерство та воєнний злочин», – наголосив Бойченко.