ДБР перевіряє тисячі росіян, які до війни приїхали в Україну

Державне бюро розслідувань (ДБР) здійснює перевірку понад 11 тисяч громадян росії, які заїхали перед війною в Україну та вчасно не покинули її територію.

Про це повідомляє ДБР.

За словами директора Бюро Олексія Сухачова, працівники Бюро разом із СБУ та Нацполіцією проводять великий масштаб роботи щодо визначення місця знаходження таких громадян і проведення відповідних фільтраційних заходів.

Зокрема, ці люди могли сприяти або ж і досі сприяють спецслужбам росії.

Також Сухачов розповів, що ДБР розслідує чимало нових справ, зокрема тих, що пов’язані з військовою агресією росії та державною зрадою.

«Вони стосуються насамперед державної зради з боку суб’єктів ДБР: суддів, правоохоронців, військовослужбовців, окремих народних депутатів, інших посадових осіб. Такі провадження є, і їх досить багато», – сказав він.

Окрім того, він додав, що сьогодні у Бюро на базі Головного слідчого управління створений новий підрозділ, який займається розслідуванням військових злочинів росії.

Нагадаємо, 27 квітня ДБР провело низку обшуків у Львові та Львівській області за місцями реєстрації та власності братів Віктора Медведчука і Тараса Козака через видобуток піску.

Під час обшуків було знайдено багато валюти, зокрема російські рублі, банківські картки і документи на нерухомість.