“Рубльова зона”: терористи під Мелітополем змушують людей торгувати товарами з Криму
На Запоріжжі в тимчасово захоплених російськими окупантами селах Ботієве та Строганівка Мелітопольського району ворожа комендатура вимагає від підприємців відкривати магазини, кафе й інші місця відпочинку та дозвілля.
Однією з умов безпечної роботи є відсутність на полицях магазинів товарів українського виробництва, повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація.
“Натомість українських підприємців активно агітують торгувати товарами з Криму та запроваджувати “рубльову зону”, – йдеться в повідомленні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ракетний обстріл Запоріжжя: перші подробиці про постраждалих та руйнування
У тимчасово захопленій Василівці Запорізької області окупанти роздають гуманітарну допомогу та медикаменти лише тим, хто їх підтримує та сприяє їхній злочинній діяльності. Багато жителів співпрацювати з росіянами відмовляються.
“Ситуація в Пологівському районі залишається напруженою. Через терористичні дії росіян кількість руйнувань збільшується щодня. Під обстрілами – Оріхів та Гуляйполе, а також населені пункти навколо”, – додали у Запорізькій ОВА.
Російські терористи обстріляли ракетами Запоріжжя зранку 28 квітня. Удар був завданий ворожою авіацією, окупанти застосували ракети Х-55 класу “повітря – земля”.