У Верховній Раді не знають, де зник “слуга”

У Верховній Раді не знають, де знаходиться і чим насправді займається народний депутат від “Слуга народу” Олексій Ковальов, який виїхав на тимчасово захоплену російськими окупантами територію в Херсонській області.

Про це сказав спікер Руслан Стефанчук в інтев’ю “Українська правда”.

“З того, що знаю я, ініціюється питання про призупинення ним діяльності в межах фракції “Слуга народу”.

Тому що ніхто не може зрозуміти, де він знаходиться, чим займається, яку діяльність провадить, які коментарі дає, і чи справді це він користується своїми засобами мобільного зв’язку та соціальними мережами.

У нас такої інформації немає. Але наскільки я знаю, у межах фракції є така ініціатива щодо припинення його діяльності”, – сказав спікер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Куратор “Слуги народу” на Харківщині втік до РФ

Наприкінці лютого Ковальов виїхав на тимчасово окуповану територію Херсонської області, де знаходиться його округ і займається нібито “волонтерством”, повідомляли ЗМІ.

Олексій Ковальов обирався у Верховну Раду від партії “Слуга народу” по округу в Херсонській області. Є членом Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики.

Торік у грудні Ковальов придбав у колишьного нардепа Дмитра Добродомова “4 канал” більш, як за 4 млн грн. Свою покупку він задекларував як “подарунок від батьків”.