Російські окупанти повісили триколор у місті-курорті на Херсонщині

У місті Гола Пристань на Херсонщині російські окупанти повісили прапори РФ на будівлі міської ради, основних флагштоках і на алеї.

Про це пише “Суспільне”.

“Але це не говорить що виконком і спеціалісти працюватимуть під цими прапорами. Ми залишаємось на території України, працюємо за законодавством України, функції покладені на органи місцевого самоврядування здійснюватимемо так, як і зднійснювали.

Комунальні служби працювали і продовжуватимуть працювати, надавати послуги.Чергування у міськраді відбуватиметься. Всі інші послуги отримуватимете за інформацією, куди вам треба буде звертатися”, – сказала заступниця міського голови Світлана Лінник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Голів двох громад на Запоріжжі звільнили з полону

Щодо затриманих жителів громади інформація лишається незмінною, місцеперебування їх невідомо.

“Щодо патрулювання, воно продовжуватиметься наскільки це буде можливо.

Нам потрібно готуватися, щоб навідати у неділю на кладовищі могили своїх близьких. Додатково буде ще один автобус центрального маршруту, як це було на пасхальні свята. На поминальний день, напевно, буде ще один маршрут, повідомимо додатково”, – сказала.

Гола Пристань – курортне місто, розташоване на річці Конка, притоці Дніпра.

28 березня російські окупанти викрали Голопристанського міського голову Олександра Бабича. Окупанти на Херсонщині готують на початок травня псевдореферендум.