“Весь мій світ знищила російська ракета” – батько загиблої 3-місячної дитини

Журналісти розповіли про чоловіка журналістки Валерії Глодан, яка разом з їхньою 3-місячною донькою Кірої загинула в Одесі від російського ракетного удару.

Юрій Глодан вийшов з квартири, де лишилась його сім’я, щоб піти в магазин, коли почув новину про вибух, пише BBC.

Російські терористи обстріляли місто минулої суботи.

Біля під’їзду він кричав на поліцію, щоб його пропустили до палаючого будинку. Коли потрапив до квартири, то знайшов тіла своєї дружини та її матері.

Пізніше виявили тіло його тримісячної доньки. Чоловік побачив його вперше, коли повернувся до квартири в неділю.

Від ракетного удару загинули ще п’ятеро людей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Журналісти знайшли бурятів, які скоювали воєнні злочини під Києвом

У неділю Юрій повернувся до зруйнованого будинку, щоб побачити, що можна врятувати з квартири. Фотоальбоми, колекція цукрових пакетиків дружини, рукописні нотатки. Візочок його дитини був розірваний на шматки.

“Якщо я залишу речі у квартирі, вони стануть сміттям, і люди його викинуть. Я хочу зберегти це для спогадів”, – сказав.

Вони з Валерією були разом дев’ять років.

“Вона могла знаходити радість у всьому. Одеса була її улюбленим містом. Вона працювала в PR і могла спілкуватися з багатьма людьми, розуміти їх. Я захоплювався тим, як добре вона пише.

Вона була чудовою мамою, подругою, з усіма найкращими якостями. Таку, як Валерія, мені неможливо буде знайти. Вона була ідеальною. Таку людину можна зустріти лише раз у житті, і це подарунок від Бога”, – розповів Юрій.

Кіра народилася наприкінці січня, всього за місяць до початку війни.

“Ми були дуже щасливі, коли вона народилася. Я був у пологовому будинку, коли вона народила. Мені дуже важко зараз усвідомлювати, що моєї доньки і дружини вже немає. Весь мій світ вчора знищила російська ракета”, – сказав Юрій.

Він хоче, щоб світ дізнався про те, що сталося з його родиною.

“Те, що відбувається – це горе для моєї родини, для нашого міста, для України, це горе для всієї цивілізації. Я сподіваюся, що наша історія допоможе зупинити цю війну”, – сказав чоловік.

23 квітня російські терористи обстріляли ракетами Одесу з літаків стратегічної авіації РФ ТУ-95 з акваторії Каспійського моря.

Один з боєприпасів влучив у 16-поверховий житловий будинок. Загинули восьмеро людей.

Президент Володимир Зеленський назвав росіян “смердючими покидьками”.