Кабмін призначив Камишіна на посаду глави правління “Укрзалізниці” строком на 4 роки

Кабмін на позачерговому засіданні 24 березня затвердив Олександра Камишіна главою правління УЗ на 4 роки. Про це сам Камишін повідомив на своєму каналі у Telegram, констатує "БізнесЦензор".

Камишін додав, що уряд також призначив на постійній основі членів нинішнього складу правління "Укрзалізниці", які до цього також працювали у тимчасовому статусі.

"Сьогодні Кабмін затвердив нашу команду правління на постійній основі. Члени правління затверджені на 3 роки, я на 4. Так подала наглядова рада, Кабмін підтримав", – зазначив Камишін.

Він нагадав, що черговий строк повноважень керівництва компанії закінчувався 31 березня, за останні 7 місяців їх термін продовжувався вже тричі.

Як повідомлялося, Кабмін призначив Олександра Камишіна на посаду виконувача обов`язків голови АТ "Укрзалізниця" 11 серпня 2021 року, до цього він був радником міністра інфраструктури Олександра Кубракова.

До свого призначення в "Укрзалізницю" з січня 2020 року Камишін обіймав посаду керуючого партнера інвесткомпанії Fortior Capital. До цього, у 2012-2019 роках, він був менеджером з інвестицій групи SCM Ріната Ахметова. Із 2011 року він також був видавцем порталу про агробізнес Latifundist Media.