Уряд: майже 500 тис українців, які через війну втратили роботу, вже отримали по 6500 грн

Мінцифри інформує, що відучора розпочалися виплати 6500 грн "єПідтримки", причому їх вже отримали майже 500 тисяч українців.

"Першими отримають кошти "єПідтримки" ті, хто у перший день подав заявку в "Дії".

Від запуску послуги ми вже отримали майже 4 млн заявок на "єПідтримку". Програма розрахована на людей із населених пунктів, де ведуться активні бойові дії", – зауважує Мінцифри.

Як отримати 6500 грн "єПідтримки":

– відкрийте спеціальну картку в одному з банків-партнерів, якщо у вас досі її немає;

– зайдіть у Дію та натисніть Послуги – єПідтримка – Отримати допомогу

"Нагадуємо, що кошти можна витрачати без обмежень і навіть знімати в банкоматах або переказувати на інші картки.

Зверніть увагу: сповіщення про зарахування коштів "єПідтримки" ви отримаєте від вашого банку. Воно не містить жодних посилань, а лише текстову інформацію.

Якщо отримаєте SMS-повідомлення від сторонніх відправників із проханням перейти за посиланням для отримання єПідтримки — не відкривайте його. Це чергове інтернет-шахрайство", – резюмує Мінцифри.

Раніше Кабмін затвердив перелік адміністративно-територіальних одиниць, на території яких надається допомога застрахованим особам, які втратили роботу через війну, у рамках програми "єПідтримка". Так, до переліку областей, де діятиме програма, увійшли: Волинська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Київська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська області та Київ.