Російські військові провели артилерійські стрілянини у Чорному морі

Екіпаж малого протичовнового корабля «Касімов» Чорноморського флоту виконав артилерійські стрілянини у штормову погоду. Моряки виконали артилерійські стрілянини з морських та повітряних цілей.

Про це повідомляє прес-служба Південного військового округу Міноборони Росії, пише УНН.

«У Чорному морі моряки відпрацювали організацію протиповітряної оборони корабля, пошук та супровід повітряних цілей. Потім вони виконали артилерійські стрілянини по морських і повітряних цілях», — йдеться в повідомленні.

До виходу з Новоросійська екіпаж МПК «Касімов» успішно здав перше курсове завдання, мета якого полягала у підготовці корабля до походу та відпрацювання елементів бойової та повсякденної діяльності під час стоянки у пункті базування.

Раніше в Херсонській області поблизу адмінкордону з тимчасово окупованим Кримом пройшли навчання підрозділів протиповітряної оборони. Угруповання військ «Південь» провели тренування розрахунків зенітних ракетних комплексів 9А33 БМ3 «Оса-АКМ».

Українські прикордонники візьмуть участь в українсько-американських навчаннях Sea Breeze-2022. Військові тренуватимуться діяти та взаємодіяти з представниками інших складових сил безпеки України, країн НАТО та партнерів Альянсу у морському, авіаційному та сухопутному компонентах.

Команда чеських сил спеціальних операцій візьме участь у навчаннях «Срібна шабля» в Україні разом із локальними елітними підрозділами.