Подіум був близько. Чоловіча збірна України стала шостою на етапі Кубка світу з біатлону

Чоловіча збірна України з біатлону у складі Артема Прими, Дмитра Підручного, Богдана Цимбала та Антона Дудченка стала шостою в естафеті на етапі Кубка світу у німецькому Рупольдинґу.

Артем Прима вдало і швидко відстрілявся, тому після першої стрільби опинився серед лідерів. На другому вогневому рубежі в українця виникли проблеми, він використав два додаткові патрони і вирушив на останнє своє коло 10-м. Проте найголовніше, що він відставав від лідера всього на 15 секунд.

На останніх кілометрах Прима ще й зумів додати, тому естафету Дмитру Підручному передав шостим.

Дмитро добре пройшов перше коло і мав нагоду наздогнати лідерів, однак один прикрий промах не дозволив цього зробити. Чудовий хід і бездоганна стрільба Підручного на другому вогневому рубежі підняла Україну аж на другу сходинку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Черговий провал. Збірна України не потрапила до першої вісімки на етапі Кубка світу з біатлону

Богдан Цимбал також провів хороший етап. Тримався серед лідерів, а після першої чистої стрільби відірвався від четвертого місця. Залишився Богдан третім і після другого вогневого рубежу, хоча використав один додатковий патрон.

На останньому своєму колі Цимбал втомився, багато програв лідерам і опустився на четверте місце.

Ще одну сходинку після стрільби лежачи втратив і Дудченко, адже використав додатковий патрон. Ситуація повторилася і на другому вогневому рубежі. Фінішу Антон дістався шостим.

Сьогоднішню гонку виграла команда Росії, другими фінішували німці, третіми – білоруси.

У рейтингу Кубка націй чоловіча збірна України посідає сьому сходинку.

У заліку естафет українці йдуть шостими.