Чи посадить Зеленський Порошенка

Володимир Зеленський бачить у Петру Порошенку реальну загрозу, а в його ув’язненні порятунок власного рейтингу, вважає історик Сергій Громенко.

“Можна було б зрозуміти логіку Зеленського, якби він звинуватив Порошенка в незаконному збагаченні чи зловживанні владою. Народ у нас не любить багатих, це факт, тож були б підстави сподіватися на громадську підтримку обвинувачення. Але чи багато людей реально повірять у зраду Порошенка? Не думаю”, переконаний він.

Постачання вугілля з непідконтрольних територій і зараз триває повним ходом. Якщо Порошенка засудять за цим звинуваченням, то за ним же автоматично судитимуть і Зеленського після завершення каденції, переконаний Громенко.

“Страх Януковича перед конкуренцією з Тимошенко привів її в тюрму, а його в обійми Росії із закономірним фіналом. Якщо особиста відраза Зеленського до Порошенка переважить здоровий глузд станеться те саме. Зеленський відчайдушно мріє перетворити Порошенка на Януковича, але водночас не помічає, як перетворюється на Януковича сам. Залишився буквально один крок”, зазначив історик.

Повну версію матеріалу читайте тут.

20 грудня Порошенку оголосили підозру в держзраді у справі про постачання вугілля з тимчасово окупованих територій.

В офісі генпрокурора підписали клопотання про арешт з альтернативою застави в 1 млрд грн.

Зараз Порошенко перебуває у дипломатичному турне за кордоном. Планує повернутися в Україну 17 січня.