Його хотіли “Баварія” і “Манчестер Сіті”. Юне дарування “Динамо” поїде на збори першої команди

У п’ятницю, 14 січня, у гравців першої команди “Динамо” офіційно завершилася відпустка, і команда зібралася разом, хоча футболісти вже готувалися до поновлення сезону в індивідуальному порядку.

Традиційно в перші кілька робочих днів динамівці проходили планове комплексне медобстеження, інформує офіційний сайт клубу.

Футболісти були поділені на дві групи. У п’ятницю вранці, поки перша проходила медогляд, друга зібралася на базі для тренування. Ввечері обидві групи тренувалися разом.

У суботу традиційний міжсезонний медогляд пройшла друга група киівських динамівців, серед яких були як українці, так і легіонери.

Ще напередодні медогляду команда здала планові тести на COVID-19, усі результати яких виявилися негативними.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Невже Циганков? “Баварія” не змогла підписати зірку “Динамо”

Варто зауважити, що з першою командою пройшов медогляд сенегальський гравець команди “Динамо” U-19 Самба Діалло. Також був присутній Артем Бєсєдін, котрий відновлюється після травми, отриманої на Євро-2020.

Своєю грою у Юнацькій лізі УЄФА Самба Діалло зацікавив “Баварію”, “Барселону”, “Манчестер Сіті” та “Ньюкасл”, однак зрешою підписав новий контракт з “Динамо”. Чинна угода розрахована до 2026 року.

Після першої частини сезону “Динамо” посідає друге місце в чемпіонаті України. Лідирує “Шахтар”, який випереджає киян на два очки.