Переслідування Порошенка: посли G7 закликали владу не провокувати внутрішній розкол в Україні

Петро Порошенко

Посол Великої Британії також наголосила на необхідності проявити єдність у кризовий момент

Посли країн “Великої сімки” закликають політичних лідерів України до консолідації у цей напружений час. Про це мовиться на Twitter-сторінці дипломатів.

“Країни G7 твердо єдині в підтримці України в цей напружений час. Посли G7 закликають усіх політичних лідерів в Україні проявити подібну єдність і рішучість” – йдеться у повідомленні.

Посол Великої Британії Мелінда Сіммонс, яка поширила цей твіт на своїй сторінці, також закликала уникати дій, які призводять по політичної поляризації суспільства.

“У цей час, як ніколи раніше, мені здається, що всі політичні лідери в Україні повинні проявити єдність, уникаючи дій, які можуть поляризувати”, – написала вона.

Як відомо, раніше посольства США, Євросоюзу, Канади та Великої Британії застерігали українську владу від політично вмотивованих переслідувань п’ятого президента Петра Порошенка.

Жорстку заяву також зробили депутати Європейського парламенту з групи “Друзів України”. Європейські партнери застерігають Зеленського, що вибіркове правосуддя несумісне із прагненнями України стати членом ЄС та НАТО.

А депутатка Європарламенту Віола фон Крамон-Таубадель повідомила, що проти осіб, причетних до політичного переслідування Порошенка, можуть застосувати санкції.

Також учасники Майдану, ветерани, підприємці та громадські активісти з Буковини закликали Зеленського припинити репресії проти Порошенка.