Росія почала повертати «миротворців» з Казахстану: прибуло кілька літаків

Вісім літаків із російськими військовими зі складу Колективних миротворчих сил Організації договору про колективну безпеку повернулися з Казахстану в Росію. Літаки посадили на аеродромі Північний (м. Іваново) та на підмосковному аеродромі Чкаловський.

Про це повідомляється на сайті Міністерства оборони Російської Федерації.

«На аеродромі Північний (м. Іваново) приземлилися перші шість літаків ВКС Росії з миротворцями на борту. Ще два борти військово-транспортної авіації прибули на підмосковний аеродром Чкаловський», — йдеться в повідомленні.

Раніше Міністр оборони РФ Сергій Шойгу повідомив, що виведення сил країн Організації Договору про колективну безпеку (ОДКБ) з Казахстану завершиться 19 січня. Процес виведення військовослужбовців розпочався 13 січня.

Організація договору про колективну безпеку виводить війська з Казахстану. Президент країни Касим-Жомарт Токаєв заявив, що основну місію успішно завершено.

“Миротворці” ОДКБ заявили, що готуються залишити Казахстан. Разом з Міноборони вони розробляють план із передачі об’єктів, що охороняються, правоохоронним органам республіки.

Сьогодні процедура організованого висновку контингенту Організації Договору про колективну безпеку з території Казахстану офіційно розпочалася.