Антикорупційнй суд заарештував 2 фігурантів справи за участю посадовця Офісу ГПУ

1

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це інформує пресслужба ВАКС.

"За умови внесення застави на вказану особу будуть покладені додаткові обов’язки, зокрема: не відлучатися з місця проживання без дозволу детектива, прокурора; повідомляти детективів НАБУ, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання; утримуватися від спілкування зі свідками; здати на зберігання до відповідних органів свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в’їзд до України та носити електронний засіб контролю.

Дії підозрюваного кваліфіковані за ч.4 ст.27 ч.4 ст.369, ч.4 ст. 27 ч. 2 ст. 15 ч.4 ст. 369, ч.2 ст.15 ч.4 ст.190 КК України.

Ухвала у справі N 991/273/22 може бути оскаржена до Апеляційної палати ВАКС упродовж 5 днів. Її повний текст буде оголошений 18 січня 2022 року", – відзначається у повідомленні.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Екснардепа затримали за підозрою у заволодінні $17 тис. шляхом шахрайства. ЗМІ повідомляють, що це Немировський. ФОТО

Також "ВАКС обрав запобіжний захід другому учаснику у справі за участю працівника Офісу Генпрокурора

Слідчий суддя Вищого антикорупційного суду обрав другому учаснику у справі за участю посадовця Офісу Генпрокурора запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Запобіжний захід діятиме до 13 березня цього року.

Поряд з триманням під вартою слідчий суддя визначив заставу у розмірі 1 млн 240 тис 500 грн. За умови її внесення, на підозрюваного, дії якого кваліфіковані за ч.4 ст.27, ч.4 ст. 369, покладаються обов’язки: не залишати місця проживання без дозволу детектива, прокурора або суду; повідомляти детективів НАБУ, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання; утримуватися від спілкування зі свідками; здати на зберігання до відповідних органів свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в’їзд до України та носити електронний засіб контролю.

Ухвала у справі N991/279/22 може бути оскаржена до Апеляційної палати ВАКС упродовж 5 днів. Її повний текст буде оголошений 18 січня 2022 року".

Читайте на "Цензор.НЕТ": Прокурора з Офіса генпрокурора викрито на підбурюванні до надання 150 тис. долл. хабаря та шахрайстві, – НАБУ. ФОТО