Суд арештував майно екс-міністра енергетики Демчишина

Печерський районний суд Києва арештував майно колишнього міністра енергетики та вугільної промисловості України Володимира Демчишина, який підозрюється у сприянні створенню терористичної організації (ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України).

Про це повідомляє видання «Главком», з посиланням на інформацію суду.

Зазначається, що під арештом опинилися: домоволодіння, частина житлового будинку загальною площею 389,6 кв. м, земельна ділянка площею 0,039 га, частина земельної ділянки загальною площею 0,06 га. А також частки у статутних капіталах компаній: «Лозонско Файненс ЛТД» (Британські Віргінські острови, частку в розмірі 100%), «Вестал Холдінгз ЛТД» (Кіпр, 9,99%), «АйСію Холдінгз Лімітед» (Британські Віргінські острови, 9,99%), АТ «Банк Авангард» (9,99%).

При цьому, рішенням суду заборонено державним реєстраторам і Нацбанку вчиняти реєстраційні дії щодо арештованого майна екс-міністра Демчишина.

Варто зазначити, що Володимир Демчишин був міністром енергетики та вугільної промисловості України у другому уряді Арсенія Яценюка (2014-2016 роках).

Раніше ми писали, що Державне бюро розслідувань викликало на допит колишнього міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишина. Він є підозрюваним у справі про контрабанду вугілля з ОРДЛО, в якій також фігурує нардеп Віктор Медведчук.