Фото: у столиці від негоди падали дерева та зривалися дахи, є постраждалі

Через сильний вітер у Києві «Київська служба порятунку» здійснила 8 виїздів на виклики, деякі з яких становили смертельну небезпеку.

Про це повідомляє «Київська служба порятунку» у facebook. Станом на 21.00 14 січня рятувальники КАРС «Київська служба порятунку» здійснили 8 виїздів на виклики, пов’язані з погодними умовами. Як зазначають у службі, «роботи через сильний поривчастий вітер продовжуються».

О 9:58 за допомогою автовежі прибрали аварійне дерево, що становило небезпеку для життя перехожих на вулиці Котельникова у Святошинському районі столиці.

О 13:14 ліквідували наслідки падіння дерева у дворі житлового будинку на вулиці Стеценка, 9 у Подільському районі.

О 17:18 надійшов виклик про лист металу, який зірвало з балкона житлового будинку на вулиці Північній, 2-Д. Рятувальники оперативно прибули на місце події і усунули небезпечний елемент, що нависав над перехожими.

О 18:12 на вулиці Кібальчича, 4 рятувальники за допомогою автовежі прибрали аркуш шиферу, що знесло вітром на дерево.

Два виклики надійшли через пошкодження рекламних щитів.

Зокрема, о 18:02 – на вул. Перова, 44; о 20:14 – на вул. Празька, 8. Тут, у зв’язку з великою вітрильністю конструкції, небезпечне місце огороджено, конструкція знерухомлена.

О 20:47 рятувальники «Київської служби порятунку» та ГУ ДСНС у Києві прибули на вул. Верховинну, 35. На цю адресу внаслідок падіння дерева на машину постраждали двоє людей. Постраждалих деблоковано, одну людину госпіталізовано.

Зазначимо, 14-15 січня пориви вітру 15-20 м/с, на дорогах, крім півдня, ожеледиця (I рівень небезпеки, жовтий); 14 січня вдень в Україні, окрім південної частини, подекуди пориви вітру 25-27 м/с (ІІ рівень небезпеки, помаранчевий).

У 2021 році через несприятливі погодні умови у Європі загинули 556 осіб, а постраждали 1460 людей.