Лапутіна вручила волонтерам і ветеранам відзнаку Президента – Хрест Івана Мазепи. ФОТОрепортаж

Як передає Цензор.НЕТ, про це Мінветеранів повідомляє у Фейсбуці.

Лапутіна відзначила українських волонтерів та ветеранів з нагоди Міжнародного дня волонтера.

Президент України Володимир Зеленський 3 грудня минулого року підписав Указ №619/2021 "Про відзначення державними нагородами України з нагоди Міжнародного дня волонтера".

Читайте на "Цензор.НЕТ": Головнокомандувач ЗСУ Залужний затвердив нову систему бойових нагород. ФОТОрепортаж

Відповідно до указу, за вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху, активну благодійну і гуманістичну діяльність відзнакою Президента України – Хрестом Івана Мазепи нагороджено:

  • Петра Гаращука – волонтера, заступника голови Всеукраїнського об'єднання учасників бойових дій, ветеранів військової служби та правоохоронних органів (Київ). Гаращук – генерал-майор запасу. За роки російсько-української війни за його сприяння госпіталям та лікарням поставлено медичне обладнання на суму понад 100 млн грн. У 2021 році завдяки організаційним зусиллям поставлено понад 30 реанімаційних автомобілів лікувальним закладам Міноборони, Міністерства внутрішніх справ, Національній гвардії, поліції, обласній дитячій лікарні в Лисичанську, районним лікарням Житомирської та Рівненської областей;
  • Оксану Пономарьову – волонтера, керівника благодійної організації "Міжнародний благодійний фонд "Рес.Публіка" (Київ). Пономарьова – учасник Революції Гідності, у 2014-2017 роках займалася активною волонтерською та благодійною допомогою у зоні проведення ATO/OOC;
  • В’ячеслава Стасюка – волонтера, голову благодійного фонду "Рідне Полісся" (Житомирська область). Стасюк – генерал-лейтенант запасу. За роки російсько-української війни за його сприянням госпіталям та лікарням поставлено медичного обладнання, медичних препаратів та матеріалів на понад 100 млн грн.

1

Після нагородження Лапутіна обговорила питання забезпечення житлом, створення нової системи медичної та психологічної реабілітації, розробку та впровадження системи переходу від військової служби до цивільного життя.

Читайте на "Цензор.НЕТ": На сайті президента зареєстровано петицію про нагородження офіцерів, які готували спецоперацію щодо затримання "вагнерівців"