Як гравці “Динамо” медогляд проходили

Футболісти “Динамо” завершили свою зимовому відпуску.

Чинні чемпіони України пройшли медобстеження перед початком тренувальних зборів, повідомляє сайт киян.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Шахтар” вийшов із відпустки

Команда поділена на дві групи гравців, частина з яких пройшла медобстеження у п’ятницю, а інша у суботу. Першого дня на медогляд прибуло 15 українських футболістів: Олександр Андрієвський, Денис Бойко, Валентин Моргун, Віталій Буяльський, Денис Гармаш, Ілля Забарний, Олександр Караваєв, Богдан Леднєв, Олександр Сирота, Сергій Сидорчук, Олександр Тимчик, Віктор Циганков, Артем Шабанов, Микола Шапаренко, Володимир Шепелєв.

Динамівці, які не бачили один одного близько місяця, з радістю спілкувалися та обмінювалися враженнями про зимову відпустку, різдвяні та новорічні свята, ділилися останніми новинами.

Саме медобстеження цього року не відрізнялося від попередніх і було звичним та традиційним. По черзі гравці заходили до кабінетів профільних лікарів невропатолога, терапевта, офтальмолога, лора. Також футболістам зробили ехокардіографію, комплексне УЗД черевної порожнини, серця, щитовидної залози, органів малого тазу, а також сканування судин голови та шиї та рентген грудної клітки. Вони здали весь спектр аналізів, виміряли тиск та антропометричні дані.

17 січня команда вирушить на збір до Іспанії, де перший етап підготовки до відновлення сезону триватиме протягом 10 днів. За цей час команда Луческу проведе чотири контрольні гри.