Потрібно обстрілювати вантажівки – журналісти назвали слабкість російської армії

У російської армії недостатньо вантажівок, щоб швидко перемогти Україну.

Про це йдеться в матеріалі американського Forbes.

Росія використала потяги для перекидання 100 тис. військових і 1 тис. одиниць техніки поблизу українського кордону.

Автор статті Девід Екс пише, що потяги не зможуть доїхати до лінії фронту. Для цього потрібні вантажівки, а їх у Росії мало.

“Російська армія не має достатньо вантажівок, щоб задовольнити потреби в матеріально-технічному забезпеченні на відстані понад 90 миль за межами складів забезпечення”, – написав підполковник армії США Алекс Вершинін у виданні War on the Rocks.

Кузов вантажівки також потрібен для установок залпового вогню.

“Якби армія здійснила один залп, то лише для поповнення ракетних боєприпасів знадобилося б від 56 до 90 вантажівок”, – пише Вершинін.

Росія може використати гелікоптери й цивільний транспорт, але логістичну проблему це не розв’яже.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Може використати як привід: українців просять не вірити підбурюванням Росії

“Тобто вантажівки більше, ніж танки чи артилерія можуть визначати темпи й масштаби великого вторгнення Росії в Україну. Тож коли українські артилеристи обирають цілі, їм завжди треба віддавати перевагу, здавалося б, найнуднішим – вантажівкам”, – пишуть у статті.

Радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван вважає, що Росія може сфабрикувати привід для вторгнення в Україні.

Про те, що що Москва може здійснити провокацію, щоб придумати привід для вторгнення до України, радник заявив 13 січня під час брифінгу в Білому домі. “Ми бачили цей сценарій 2014 року. І вони готують його знову”, – сказав він.