США планують організувати тренування українських військових у країнах НАТО

У Білому домі розглядають можливість організації навчань для українських військових у прилеглих країнах, що входять до східного флангу НАТО. Зокрема, йдеться про Польщу, Румунію та Словаччину.

Про це повідомляє видання The New York Times.

«Представники адміністрації Джо Байдена заявили, що плани з надання допомоги українським повстанцям можуть включати організацію навчань в найближчих країнах, що входять до східного флангу НАТО: Польщі, Румунії та Словаччини, що може дозволити військовим пробиратися в Україну і назад», – повідомляється в матеріалі.

Крім матеріально-технічної підтримки та зброї, США та союзники по НАТО можуть також надати медичне обладнання, послуги і навіть притулок під час вторгнення російських військ в Україну.

За словами американських чиновників, Сполучені Штати майже напевно поставлятимуть зброю Збройним силам України.

США мають дані про те, що Росія готує провокації в Україні.

11 січня Росія розпочала нові військові навчання поблизу кордонів з Україною. Маневри проходять на загальновійськових полігонах у Воронезькій, Білгородській, Брянській та Смоленській областях. У них вперше за тривалий час задіяли вкрай небезпечні вогнеметні системи ТОС-1 «Буратіно» та їхні модернізовані версії ТОС-1А «Солнцепек».