Система BankID НБУ: розвиток та запровадження тарифів

Минулий рік став проривним для державної системи віддаленої ідентифікації BankID НБУ. За 2021 рік учетверо зросла кількість успішних ідентифікацій через Систему BankID НБУ.

Про це повідомляє пресслужба Нацбанку. Впродовж 2021 року до BankID НБУ приєдналося 13 банків як ідентифікатори та 54 учасники – надавача послуг. Нині BankID НБУ налічує 131 абонента: 39 банків-ідентифікаторів та 92 учасники – надавачі послуг.

Ми вирішили висвітлити поступ Системи BankID НБУ, проблеми та чинні тарифи, які Нацбанк запроваджує у 2022 році.

Розширення Системи BankID НБУ

Система BankID НБУ затребувана серед комерційних надавачів послуг. Якщо раніше до системи підключалися переважно мікрофінансові компанії, то наразі Нацбанк отримує заявки на підключення від страхових компаній, пенсійних фондів, телеком-операторів. Нині близько 80 установ перебуває в процесі інтеграції та приєднання до системи.

Сьогодні 8 банків надають послуги дистанційно з використанням Системи BankID НБУ. Йдеться здебільшого про послуги з відкриття рахунків, гаманців з електронними грошима та кредитування.

Рисунок 1 – Результат діяльності Системи BankID НБУ у 2021 році

Джерело: НБУ.

Активному зростанню абонентів сприяли зручність та затребуваність інструменту віддаленої ідентифікації та верифікації через Систему BankID НБУ для громадян, зазначають в Нацбанку.

Згідно зі статистикою регулятора в грудні 2021 року Система BankID НБУ перевищила 110 успішних ідентифікацій користувачів за одну хвилину.

В підсумку 2021 року у Системі BankID НБУ здійснено понад 30 млн успішних електронних ідентифікацій. Це у чотири рази перевищує показники 2020 року (7,6 млн шт.), та в 100 разів більше, ніж у 2019 році (300 тис. шт.).

В НБУ  постійно працюють над вдосконаленням системи. Це також діалог з ринком з метою вирахування всіх пропозицій. В Нацбанку наголошують на прагненні зробити систему дружньою до абонентів та водночас легкою та безпечною для користувачів.

Нині вже понад 99,6% громадян, у яких є рахунки в банках України, мають можливість отримувати дистанційні послуги, використовуючи Систему BankID НБУ. Зокрема, завдяки співпраці Нацбанку з Міністерством цифрової трансформації України торік клієнти банків мали змогу отримати швидкий доступ до сервісів мобільного додатка «Дія», зокрема скористатися програмою «єПідтримка».

Серед основних змін, запроваджених торік у Системі BankID НБУ, можна виокремити, зокрема, поліпшення процесу автоматизації розрахунків; запровадження нової Публічної пропозиції на укладення Договору приєднання до Системи BankID НБУ, що спрощує процедуру вступу; зміни до Специфікації взаємодії, що враховують потреби абонентів та підвищують вимоги до якості даних, що передаються засобами системи.

На тлі недавніх кібератак, істотно зростає проблема кіберризиків. Згідно з новими вимогами правил Системи BankID НБУ в частині посилення безпеки торік банки – ідентифікатори системи успішно реалізували технологію багатофакторної автентифікації користувачів для підтвердження передавання персональних даних користувача з використанням Системи BankID НБУ.

Наразі всі підключені банки успішно реалізували та використовують цю технологію в системі, що підвищує рівень безпеки її використання для користувачів.

Варто зазначити, Нацбанк попереджає про можливі випадки створення шахрайських сайтів, що намагаються видати себе за Систему BankID НБУ. Так, вже зафіксовано факт виявлення подібного шахрайського сайту, де зловмисники пропонували  користувачам залишити на сайті інформацію про платіжні карки та фінансовий номер телефону. Наразі цей сайт заблоковано, зазначають в НБУ.

Окрім цього, наприкінці 2021 року модернізовано тестову платформу взаємодії та забезпечено доступ до тестового середовища в режимі 24/7. Це сприяє поліпшенню  якості та швидкості тестування нових вузлів абонентів для їх подальшого підключення до продуктивної системи.

Слід зауважити, потреба громадян у зручних державних та фінансових сервісах стимулює банки приєднуватися до системи, оскільки в сучасних умовах клієнт очікує від банку не лише банківського обслуговування, а й отримання більшого переліку  супутніх послуг. Віддалена ідентифікація та верифікація стає затребуваною й звичною послугою для громадян.

Також банки наразі мають змогу монетизувати витрати на первинну ідентифікацію своїх клієнтів за допомогою комерційної моделі Системи BankID НБУ.

Нагадаємо, за перший рік комерційного використання Системи BankID НБУ абоненти-ідентифікатори  отримали від абонентів – надавачів послуг дохід у розмірі 71 млн грн за успішні електронні підтвердження дистанційної ідентифікації користувачів.

Тарифи Системи BankID НБУ

З 01 лютого 2022 року у Системі BankID НБУ запроваджуються тарифи на послуги, що надаються абонентам, зокрема за підключення та користування системою.

Про це повідомляє пресслужба регулятора. Попит на підключення до Системи BankID НБУ нових організацій, які надають громадянам України свої послуги віддалено, постійно зростає зазначають в Нацбанку.

З огляду на це, упровадження тарифів на послуги для абонентів системи, дасть змогу Нацбанку продовжувати розвивати функціонал системи й водночас покривати витрати на її супроводження.

Запроваджені тарифи на послуги Нацбанку будуть наступними, зокрема, підключення до системи абонента – 2 500 грн; підключення до системи додаткового абонентського вузла – 2 000 грн; супроводження підключеного до системи абонента – 600 грн щомісяця; оброблення системою кожного успішного підтвердження електронної дистанційної ідентифікації між абонентом-ідентифікатором та абонентом – надавачем послуг (платником за цією послугою є абонент – надавач послуг) – 0,10 грн.

Слід зауважити, відповідні тарифи встановлюються Нацбанком лише для учасників Системи BankID НБУ – банків та інших компаній, що надають комерційні послуги (тобто тарифи не стосуються користувачів – фізичних осіб).

Водночас Нацбанк залишає безоплатними послуги для абонентів, які приєднались у статусі абонента – надавача послуг виключно для надання некомерційних послуг.

Також абоненти, які приєдналися до Публічної пропозиції Нацбанку на укладення договору приєднання до Системи BankID НБУ у статусі абонента – надавача послуг та/або абонента-ідентифікатора до 01 лютого 2022 року, оплату за послугу підключення до системи у відповідному статусі не здійснюватимуть.

В підсумку варто зазначити, порядок тарифікації містить постанова Правління НБУ від 12 січня 2022 року № 2 «Про затвердження Змін до Тарифів на організаційні послуги та інші види послуг (операцій), що надаються (здійснюються) Національним банком України», яка набирає чинності з 01 лютого 2022 року.