Німеччина переходить на повністю електронне – без паперів – перевезення вантажів


Німеччина приєдналася до протоколу e-CMR, тим самим підтвердивши свою готовність перейти на повністю безпаперові перевезення вантажів. Про це пише Логіст.Today з посиланням на повідомлення Міжнародного союзу автомобільного транспорту (IRU).


Цифрова версія Конвенції ООН про перевезення вантажів (CMR), що діє з 2011 року, на сьогодні ратифікована 31 країною. Приєднання Німеччини, яка має статус найважливішої транзитної країни в ЄС, є значним кроком уперед на шляху до подальшої цифровізації вантажних перевезень, що залишається ключовим пріоритетом для IRU та його членів.


Уряд Німеччини минулого тижня передав відповідне повідомлення в ООН у Нью-Йорку. Таким чином, стандарт e-CMR дозволить логістичному сектору країни надавати ще ефективніші послуги своїм клієнтам як усередині країни, так і за її межами.


За рахунок усунення зайвих «паперів» рішення, засновані на протоколі e-CMR, знижують витрати на обробку, усувають адміністративні затримки та затримки з виставленням рахунків, а також скорочують розбіжності в місцях доставки.


Цифровий стандарт також підвищує прозорість та безпеку всього логістичного ланцюжка, забезпечуючи підвищену точність даних для відстеження поставок з доступом у режимі реального часу до інформації про отримання та доставку.


Нагадаємо, логістичний гігант Hegelmann опинився в центрі скандалу з українцем-далекобійником.