Зеленський запропонував Байдену провести з Путіним тристоронню зустріч

Зеленський запропонував Байдену провести з Путіним тристоронню зустрічЗеленський запропонував Байдену провести з Путіним тристоронню зустріч

Фото: president.gov.ua


Що сталося. Президент Володимир Зеленський виступив із ініціативою проведення тристоронньої зустрічі між президентами України, Росії та США.


Джерело. Про це повідомив голова Офісу президент Андрій Єрмак.


Коментар. «Ми думаємо, це може спрацювати – організувати тристоронню зустріч, можливо, у форматі відеоконференції між президентом Байденом, президентом Зеленським і президентом Путіним. Ми все ще очікуємо реакції з російської сторони, але наші американські партнери сприйняли нашу пропозицію з інтересом», – розповів Єрмак під час розмови з американським дипломатом Джоном Гербстом.


Бекграунд. Раніше Байден пообіцяв рішучу відповідь США та союзників у разі агресії Росії. Він підкреслив відданість США та їхніх союзників принципу «нічого про тебе без тебе».


У Сенаті США не вистачило голосів для підтримки законопроєкту, який мав примусити президента США Джо Байдена накласти санкції на російський газопровід «Північний потік-2».