“Порох буде, дамо вогню”: соцмережі “гудять” про повернення Порошенка в Україну

.

17 січня в Україну повернеться п’ятий президент Петро Порошенко після дипломатичних візитів до Польщі та Туреччини; на Батьківщині влада висунула політику підозру в держзраді

В Україні політик отримав підозру у держзраді через справу про постачання вугілля з тимчасово окупованих територій Донбасу 2014-2015 рр. Про своє повернення додому з-за кордону Порошенко оголосив у своїх соцмережах ще 6 січня. У мережі готуються його зустрічати і вже підготували найдотепніші меми і жарти на цю тему, пише “Новое время”.

Нардеп від партії “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко вважає, що це не просто повернення, “а спецоперація “Розбуди президента”.

Політик Олександр Дехтярчук також висловив підтримку п’ятому президенту та супротив політичним переслідуванням.

Нардепка від партії “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко наголосила на тому, що пересування експрезидента та його родини відстежується і “ми бачимо щоденне втручання в приватне життя”.

У громадській спільноті “Солідарна молодь” підготували добірку мемів про приліт Порошенка.

.

.
Фото: Facebook

.

.

.
Фото: Facebook

.

.

.
Фото: Facebook

.

Адвокат Віктор Бенед теж підготував смішні зображення.

Журналіст “Української правди” Михайло Ткач пожартував, що колись він сам зустрічав Порошенка з відпустки “до того, як це стало мейнстримом”.

Блогер та громадський діяч Назар Приходько пожартував про замінування аеропортів та запитав “шо за спєшка”, адже п’ятий президент прилітає 17 числа.

.

Журналіст Олег Ткачук пожартував про вартість квитка до України та запитав, чому люди все ще кажуть, що Порошенко – олігарх.

Політичний консультант Богдан Тищенко нагадав, що цей “мем року” про “Порох буде, дамо вогню” – вже давно не мем.

Хоча без них не обійшлося.

Нагадаємо, учасники Майдану, ветерани, підприємці та громадські активісти з Буковини закликали Зеленського припинити репресії проти Порошенка.

Як повідомляв 5.UA, адвокат Ігор Головань після засідання Печерського райсуду Києва пояснив, чому рішення про арешт майна п’ятого президента Петра Порошенка є абсолютним беззаконням і політичним переслідуванням. Народний депутат Володимир Ар’єв назвав рішення дежавю часів Януковича і нагадав про довгий “послужний список” судді.

Як повідомлялося раніше, так звана кримінальна “підозра” була сфабрикована за вказівкою з Офісу президента Володимира Зеленського проти лідера “Європейської Солідарності” Петра Порошенка та не має жодних правових підстав, а отже, є незаконною. На цьому наголосив адвокат п’ятого президента України Ілля Новіков під час брифінгу.

Як раніше повідомив адвокат Головань, так звана “підозра” п’ятому президенту України навіть формально містить помилки, а тому є незаконною.