Фокстрот та бренд vivo привітали вчителів – переможців конкурсу “Біоетика в дії”

Компанія Фокстрот та провідний бренд смартфонів vivo підтримали у 2021 році Всеукраїнський конкурс для педагогів. Найкращі роботи були відзначені цінними подарунками.

Благодійний фонд Happy Paw уже декілька років поспіль сприяє формуванню у дітей гуманного ставлення до тварин, запровадивши соціальний проєкт “Біоетика в дії”. Організатори регулярно проводять низку заходів та конкурсів серед шкіл та садочків, щоб залучити якомога більше молоді робити добрі справи, спрямовані на реальну допомогу тваринам в притулках.

Мережа Фокстрот як партнер фонду у 2020 році підтримала цю ініціативу. А восени 2021 року до неї приєднався міжнародний бренд vivo, долучившись до проведення Всеукраїнського конкурсу “Біоетика в дії” для вчителів.

Участь у конкурсі взяли 30 педагогів з 16 областей України. Надіслані методичні розробки вразили креативними підходами та обізнаністю педагогів щодо вирішення проблеми безпритульних тварин.

“Творчий небайдужий вчитель це справжній скарб для школи, дітей та батьків. Саме такі педагоги стали переможцями нашого Всеукраїнського конкурсу з цінними призами від партнерів”, зазначили організатори конкурсу з БФ Happy Paw.

Всі учасники конкурсу отримали грамоти, а 9 переможців у трьох категоріях (молодші середні та старші класи) цінні подарунки: І місце смартфон vivo, ІІ місце блендер, ІІІ місце міксер.

“Компанія vivo вдячна за можливість долучитися до корисного проєкту для українського суспільства, адже формування правильних цінностей має закладатися змалечку, а шкільні вчителі відіграють у цьому процесі надзвичайно важливу роль”, додала Наталія Череповська, менеджер з комунікацій vivo.

Відзначимо, що спільним внеском БФ, Фокстрот та партнерів за 2021 рік зроблено чимало: запущено масштабну інформаційну кампанію та проєкт “Пухнасті друзі в кожен дім”, допомогли 25 притулкам побутовою технікою та кормом на загальну суму понад 400 тис. грн, долучилися до проєкту “Опіка” тощо.