В МВС хочуть посилити покарання за нетверезе водіння

У Міністерстві внутрішніх справ пропонують посилити відповідальність за п’яне водіння.

Радник МВС України Антон Геращенко написав про це у Facebook.

Зазначив, що в поліції в Україні зв’язані руки щодо злісних порушників правил дорожнього руху. Правоохоронець не може забрати права у явно нетверезого водія.

Суди завалені поточними справами й повільно розглядають випадки водіння нетверезими.

Геращенко просить законодавців ухвалити зміни до Кодексу про адміністративні правопорушення та Процесуального кодексу, щоб запровадити обов’язковий термін для розгляду справ із водіння в нетверезому стані впродовж 72 год. від моменту надходження до суду протоколу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Літав без прав зустрічною: оновили інформацію про водія, який протаранив таксі з родиною

“Швидкість і невідворотність покарання для любителів поїздити в нетверезому стані стане найважливішим чинником превенції таких жахливих трагедій, як та, що сталася на Харківській окружній”, – підсумував Геращенко.

Аварія сталася 12 січня приблизно о 8:50 на автодорозі Київ – Харків – Довжанський поблизу села Черкаська Лозова. Там 34-річний водій KIA виїхав на зустрічну смугу й у лоб влетів в автомобіль служби таксі Toyota. В останньому їхали 31-річний водій з 29-річною дружиною і трирічними двійнятами.

На місці загинули обидва водії та пасажирка таксі. Дітей доправили до лікарні у важкому стані. У хлопчика важка травма голови, перелам черепа, забиття мозку й перелам стегна. У дівчинки – перелами обох стегон.