В Італії для поліцейських закупили рожеві маски: Профспілка виступила з протестом

Профспілка італійських поліцейських звернулася до глави поліції Лабмерто Джанніні з проханням вирішити питання щодо закуплених засобів захисту. На думку правоохоронців, рожевий колір масок шкодить іміджу інституції.

“Ми не будемо носити рожеві маски. Вони не підходять для нашої форми”, – йдеться в листі профспілки.

Як стало відомо, поліцейські дільниці в містах Павія, Варезе, Феррара, Сіракузи, Болонья і Венеція отримали засоби індивідуального захисту, які потрібно носити під час служби. Однак маски виявилися рожевого кольору.

“Враховуючи дану нами присягу необхідно, щоб уніформа носилася з пристойністю і повагою до інституції. Особливо в історичний момент, коли зростає відраза до представників охорони правопорядку, стає необхідним тверезий підхід і повага до одягненої уніформи ” – йдеться в листі профспілки.

Італійські поліцейські впевнені, що рожеві маски не надають поліції авторитетності.

У зв’язку з цим, поліція просить Джанніні про “негайне втручання, спрямоване на те, щоб колеги працювали в масках іншого кольору (білих, синіх, блакитних або чорних)”.

Нагадаємо, в Італії набули чинності нові карантинні обмеження для тих, хто досі не вакцинувався від коронавірусу. Останнім часом у країні погіршуються показники захворюваності.