Фото: Повітряні сили ЗСУ почали підготовку тактичної авіації

У бригадах тактичної авіації Повітряних Сил Збройних Сил України відбулися планові льотні зміни вдень та вночі у простих і складних метеоумовах.

Як зазначили у командуванні Повітряних Сил, упродовж цього тижня було проведено одинадцять льотних змін. Військові льотчики загалом налітали понад 200 годин на різних типах літаків: Су-24, Су-25, Су-27, МіГ-29 та Л-39.

Проведення льотних змін у зимовий період передбачає виконання завдань як у простих, так і складних метеорологічних умовах. Особливо це стосується підготовки аеродромної інфраструктури, підтримання боєготовності летовищ під час інтенсивних опадів та обмерзань. У таких умовах успіх виконання бойових завдань залежить від професійної та злагодженої роботи всіх підрозділів забезпечення та наземних служб.

Під час цих польотів, авіаційні командири всіх рівнів, – від командира ескадрильї і до комбрига, – підтвердили рівень льотного вишколу відповідно до своїх посад. Перевірялись, зокрема, і методики підготовки підлеглого льотного складу. Адже з наступного тижня розпочнеться інтенсивна льотна підготовка молодих пілотів, які торік закінчили навчання у Харківському національному університеті Повітряних Сил.

У повідомленні також зазначається, що, хоча новий навчальний рік ще офіційно не розпочався, авіабригади почали інтенсивну льотну підготовку на базових та оперативних аеродромах по всій території України.

Нагадаємо, одночасно з дипломатичними зусиллями, США готують новий пакет військової допомоги Україні на випадок, якщо мирні переговори з Москвою не дадуть результату. Зокрема, США планують передати Києву ракети для боротьби з російською авіацією.

Міністр оборони Олексій Резніков заявив, що Україні потрібно перш за все перекрити найбільш незахищені напрямки ймовірних російських ударів – з моря і повітря. Зараз про це йдуть переговори зі США.

У вересні Морська авіаційна бригада ЗСУ провела навчальні польоти з бойовою стрільбою над акваторією Чорного моря.