З вантажівки – на “швидку”: як у Харкові працює перша і єдина жінка-водійка карети медичної допомоги (Відео)

Швидка допомога

За зміну жінка може відпрацювати близько 10 викликів

З вантажівки – пересіла на швидку і здійснила свою давню мрію – працювати в медицині. У харківському центрі медицини катастроф – віднедавна працює єдина жінка-водійка. За 30 років роботи служби – перша. Нині ж, у дорослому віці, вона ще й навчається екстреній допомозі. Як зустріли кермувальницю колеги та чи готові у центрі екстреної медицини ще брати на роботу жінок-водійок, – дізнавалася журналістка “5 каналу” Оксана Нечепоренко. 

Світлана Андрющенко – за кермом швидкої лише три місяці. Каже, важлива швидкість реакції та відповідальність на дорозі. Жінка змолоду мріяла працювати в медицині. Утім, раніше не склалося.   

За зміну Світлана може відпрацювати близько 10-ти викликів. Каже, звернень через коронавірус нині менше. Здебільшого, інфаркти, інсульти та травми, пов’язані з негодою. Бували і зовсім екзотичні випадки. 

“Дівчині таракан у вухо залізло. Відвезли в лікарні, глибоко заліз”, – каже водійка швидкої Світлана Андрющенко.

Світлана має усі водійські категорії. Може кермувати не лише легковою автівкою, а й  вантажІвкою. І навіть автобусом. Загалом – 13 років за кермом. Утім на новій роботі довелося постажуватися.  

“У нас 5 днів стажування йде, щоб зрозуміти – усі мигалки, нюанси, сирени, виїзди, доїзди. Подивилися, як вона їздить, як маневрує машина, сподобалась вона нам. Постажували ми її і, в принципі, вона показала хороші результати”, – каже старший водій 3-ї підстанції швидких Віталій Куценко.

Віталій Куценко один із напарників Світлани. Після 12-годинної зміни вона передає йому машину.  

Окрім водійських навичок, кермувальник швидкої має бути обізнаний у начинні машини. А ще – допомагати бригаді транспортувати хворого до автівки.  

“Я займаюсь 4 роки важкою атлетикою. Тому неважливо. Тут найголовніше – правильно взяти амплітуду”, – пояснює Світлана.

Опісля роботи в Світлани – курси. Згідно із законодавством щодо роботи швидких – усі водії до 2025 року мають отримати спеціальні навички з екстреної допомоги. 

“Зайві руки ніколи не бувають. Водій повинен приймати найактивнішу участь у наданні допомоги хворим чи постраждалим. Це не тільки перенесення хворих. Це і навички з надання реанімаційних заходів, сортування і таке інше”, – пояснює керівник Харківського центру екстреної медицини та медицини катастроф Віктор Забашта. 

Нині у харківському центрі медицини катастроф понад шість сотень водіїв  швидкої. За 30 років роботи служби – Світлана – перша і поки єдина кермувальниця. Тут кажуть: готові брати й інших жінок. Головне, бажання – і вправність водійок. 

Оксана Нечепоренко, Вячеслав Кузьменко, Харків, “5 канал”

Як повідомляв 5.UA, під Києвом швидка протаранила електроопору – є травмовані.