Президент UAPS Галина Хейло зустрілася з Джоном Гербстом під час робочої поїздки до США

Президент Української Асоціації платіжних систем Галина Хейло провела низку зустрічей під час робочої поїздки до США. Розмова з дипломатом та експослом США в Україні, директором Євразійського центру Атлантичної ради Джоном Гербстом була присвячена питанням продовження співпраці.

Під час зустрічі Джон Гербст та Галина Хейло домовилися про проведення масштабного заходу Atlantic Council за підтримки Української Асоціації платіжних систем. Учасниками та спікерами заходу стануть відомі у світі економісти, дипломати. Тематика заходу стосуватиметься загальноекономічної ситуації у світі та Україні. Представники UAPS підготують широкий аналіз банківської та платіжних систем України, їх проблем та перспектив.

“Я рада бути частиною найважливішого для нашої країни процесу побудови та розвитку українсько-американських відносин. У Нью-Йорку та Вашингтоні я провела зустрічі з представниками США, які добре знають Україну та мають великий вплив на імідж нашої країни у США. Зміцнення відносин як на державному рівні, так і з боку бізнесу має вирішальне значення для майбутнього нашої держави. Хотілося б залучити ще більше представників українського платіжного бізнесу до діяльності UAPS та на основі цього до міждержавного обміну знаннями та досвідом”, — прокоментувала президент UAPS Галина Хейло.

Наприкінці грудня президент UAPS Галина Хейло стала гостею американської авторської програми «U nas v Amerike». В інтерв’ю Арі Кагану президент UAPS розповіла про історію Асоціації, перспективи взаємин української та американської банківських та платіжних систем, а також про процес реформування в Україні.

У вересні 2021 року Українська асоціація платіжних систем провела першу UAPS Conference — масштабний бізнес-захід, який зібрав головних представників українського фінансового ринку та авторитетних спікерів. Тоді почесним гостем та спікером виступив Джон Гербст, а також Президент України та голова Наглядової Ради МПС LEO Віктор Ющенко, посол США в Україні Оксана Маркарова, президент US-Ukrainian Business Council Морган Вільямс, а також заступник Міністра з питань молоді та спорту України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Віталій Лавров.

Нагадаємо, що зараз до UAPS входить 20 учасників, серед яких найбільші фінансові компанії України ФК “Система” (бренд Sistema), ФК “Леогеймінг Пей” (бренд LeoGaming), ФК “Свіфт Гарант” (бренд City24), а також український транзакційний банк IBOX BANK.