Підполковника ФСО РФ Голохвостова судитимуть за отримання 20 млн руб. хабаря від будівельників резиденції Путіна

1

Проти Голохвостова порушено кримінальні справи за статтями про хабарництво, посередництво у хабарях та шахрайство з використанням службового становища, передає Цензор.НЕТ з посиланням на trtrussian.com.

"За версією слідства, у 2015-2016 роках Голохвостов, який обіймав тоді посаду заступника начальника відділення Управління капітального будівництва служби інженерно-технічного забезпечення, отримав незаконну винагороду в сумі 20 млн. рублів від ексдиректора компанії "Будкомплект" Дмитра Торчинского. Гроші були передані йому за "вчинення дій, які входили до його службових повноважень, а також за сприяння завдяки посадовому становищу вчиненню дій на користь хабародавця", зазначається у матеріалах справи. Також зазначено, що Голохвіст звинувачується в отриманні грошей від ТОВ "Петербургский Ренессанс", – йдеться у повідомленні.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Путіну будують ще одну резиденцію в Підмосков'ї за 50 млрд руб., – розслідування. ФОТОрепортаж

"Як сказано в документах, обидві організації займалися будівництвом та реконструкцією об'єктів резиденції президента РФ Володимира Путіна у Ново-Огарьово. За хабарі вони добивалися приховування порушень при створенні цих об'єктів. Згідно з матеріалами справи Голохвостов, вину у зазначених вище злочинах не визнав. Він перебуває під вартою з грудня 2020 року.
Справа Голохвостова надійшла до суду для розгляду по суті. Перше засідання щодо нього призначено на 14 січня", – пише видання.