Україна та Азербайджан підписали шість двосторонніх документів

Україна та Азербайджан підписали шість двосторонніх документівУкраїна та Азербайджан підписали шість двосторонніх документів
Президенти України та Азербайджану Володимир Зеленський та Ільхам Алієв

Фото: president.gov.ua


Що сталося. Представники України та Азербайджану в рамках офіційного візиту президента Азербайджанської Республіки Ільхама Алієва в Україну підписали шість двосторонніх документів.


Джерело. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».


Деталі. Зазначається, що Володимир Зеленський та Ільхам Алієв підписали спільну Декларацію президента України та президента Азербайджану.


Кабінет Міністрів та уряд Азербайджану підписали угоду щодо співпраці у сфері безпеки харчових продуктів. Відповідний документ підписали голови спільної комісії двох країн з питань економічного співробітництва, віцепрем’єр-міністр з реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук та міністр енергетики Азербайджану Парвіз Шахбазов.


Міністерства економіки України та Азербайджану підписали Меморандум про взаєморозуміння з питань екстреної взаємодії у двосторонній торгівлі. Угоду підписали Верещук та міністр економіки Азербайджану Мікаїл Джаббаров.


Також міністр економіки Азербайджану та міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко підписали Меморандум про взаєморозуміння між міністерствами щодо співпраці в аграрній сфері.


Крім того, між акціонерним товариством НАК «Нафтогаз України» в особі голови правління компанії Юрія Вітренка та державною нафтовою компанією Азербайджану (SOCAR) в особі Джаббарова підписали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю у сфері енергетики.


Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю у сфері земельних відносин, управління землями державної власності та державного земельного кадастру підписано між Державною службою України з геодезії, картографії та кадастру і міністерством економіки Азербайджану. Документ підписали виконувач обов’язків Державної служби України з геодезії Сергій Завадський та міністр економіки Азербайджанської Республіки.


Бекграунд. Раніше Зеленський заявив, що товарообіг між Україною та Азербайджаном досяг майже $1 млрд