“Звинувачення проти Порошенка стають політичним відвертальним фактором для України” – Кличко (Відео)

Віталій Кличко

На його думку, сьогодні суспільству як ніколи потрібно об‘єднатися перед спільною загрозою

Звинувачення проти Петра Порошенка стають політичним відволікаючим фактором для України. Про це заявив міський голова столиці Віталій Кличко.

На його думку, сьогодні суспільству як ніколи потрібно об‘єднатися перед спільною загрозою, щоб дати відсіч спільному ворогу – агресору, яким є Росія.

“Від внутрішніх чвар може виграти виключно наш ворог. В цих умовах ми повинні об’єднувати наші зусилля і потрібно відкласти ті речі, які не йдуть на користь Україні”, – сказав Кличко. 

Як повідомляв 5.UA, адвокат Ігор Головань після засідання Печерського райсуду Києва пояснив, чому рішення про арешт майна п’ятого президента Петра Порошенка є абсолютним беззаконням і політичним переслідуванням. Народний депутат Володимир Ар’єв назвав рішення дежавю часів Януковича і нагадав про довгий “послужний список” судді.

Нагадаємо, брудними політичними іграми назвала справу проти Петра Порошенка депутатка Європарламенту Віола фон Крамон-Таубадель.

Як повідомляв 5.UA, так звана кримінальна “підозра” була сфабрикована за вказівкою з Офісу президента Володимира Зеленського проти лідера “Європейської Солідарності” Петра Порошенка та не має жодних правових підстав, а отже, є незаконною. На цьому наголосив адвокат п’ятого президента України Ілля Новіков під час брифінгу.