Україна та Азербайджан підписали 6 двосторонніх документів – як минула зустріч президентів (Відео)

Ільхам Алієв

Нині сторони підписали, зокрема, декларацію про підтримку суверенітету, територіальної цілісності

Україна та Азербайджан підписали 6 двосторонніх документів. Із приводу безпеки, економіки та торговельної співпраці. Про це повідомили в Офісі президента за підсумками зустрічі Володимира Зеленського та Ільхама Алієва в Києві.

Президент Азербайджану в Україні з робочим візитом. Нині сторони підписали, зокрема, декларацію про підтримку суверенітету, територіальної цілісності і протидії гібридним загрозам.

За словами Володимира Зеленського, це свідчить про єдність поглядів України та Азербайджану на глобальні виклики. Український гарант відзначив, що візит Алієва відбувається у межах 30-ліття встановлення дипломатичних відносин з Азербайджаном.

“Коли ми говоримо про відносини між Азербайджаном і Україною, у нас є дуже багато можливостей, особливо що стосуються нашого політичного діалогу. Ми говорили про майбутні перспективи, щодо розвитку наших відносин у майбутньому. Ми побачили, що треба зробити для подальшої співпраці. Зараз наша підтримка яскраво продемонстрована підписанням документів. Між нашими народами існує міцна дружба, яка об’єднує”, – наголосив президент Азербайджану.

За його словами, потрібно активізувати співпрацю у сфері міжнародних автомобільних та залізничних перевезень, а також в галузі авіації.

“А також ми будемо і надалі працювати над низкою перспектив. Серед іншого це і створення транспортного коридору, який об’єднує Україну, Азербайджан, Грузію, Молдову”, – повідомив Зеленський.

Читайте також: Україна та ЄС підписали ще дві угоди – Київ приєднається до двох програм із розвитку науки і креативних індустрій