Мексика стала другою у світі країною, яка зняла всі обмеження на в’їзд під час COVID

Мексика стала другою країною світу, яка скасувала всі вимоги на в’їзд для іноземців. Так, від 1 січня 2022 року в країні скасовують усі обмеження на в’їзд у зв’язку з COVID-19, пише Traveloffpath.com.

Тепер приїжджати в країну можна без тестів, карантину чи онлайн-форм – як у звичайні часи.

На відміну від більшості країн світу, Мексика не закривала свої кордони протягом усієї пандемії. В результаті з 2020 року вона стала найпопулярнішим напрямом у світі.

Які зміни в обмеженнях у Мексиці

До 1 січня 2022 року в Мексиці все ще діяла анкета про стан здоров’я, необхідна для всіх туристів, включаючи міжнародні та внутрішні рейси.

Після того, як мандрівники заповнять цифрову форму, вони отримають QR-код, який потрібно просканувати в аеропорту. Це дозволило б пасажиру вільно проходити через безпековий контроль, без того, щоб служба безпеки аеропорту забирала його для подальшого огляду, якщо відповіді на анкети суперечили санітарним нормам влади.

Також мандрівники мали складати ПЛР-тести та заповнювати форми про здоров’я. Останні кілька місяців обов’язковими залишалися лише онлайн-форми, але від 1 січня 2022 року і їх вирішили скасувати. Про те, що всі обмеження на в’їзд знято, вказано і на сайті IATA.

З 1 січня 2022 року Мексика офіційно припинила використання цієї форми.

Нагадаємо, в канадській провінції Квебек суд тимчасово заборонив не вакцинованому проти коронавірусу батькові бачитися зі своєю 12-річною дитиною.