Експрокурор з Київщини отримав 5 років ув’язнення за підбурювання до надання хабара у 130 тис, грн, – САП

1

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє пресслужба САП.

"Досудовим розслідуванням встановлено, що у 2016 році вказана особа, перебуваючи на посаді начальника відділу прокуратури Київської області, підбурила громадянина до надання 130 тис. гривень неправомірної вигоди прокурорам органів прокуратури Рівненської області. При цьому прокурор не мав наміру передавати їм гроші та заволодів частиною коштів, а саме 50 тис. гривень, які були передані йому у квітні та вересні 2016 року.

У березні 2018 року за дисциплінарною скаргою заступника Генерального прокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією прокурорів вказаного прокурора звільнено з посади в органах прокуратури", – відзначається у дописі.

Також читайте: Колишнього військового прокурора засуджено до 7 років в'язниці за заволодіння речовими доказами – $38 тис. і 60,5 тис. грн

Суд зважив на всі докази, які були зібрані в ході досудового розслідування детективами НАБУ та прокурорами САП, та визнав колишнього прокурора винуватим у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 369 та ч. 1 ст. 190 КК України.

"За вироком суду колишньому службовцю призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі із конфіскацією всього належного йому майна. Крім того, особу позбавлено класного чину юриста 1 класу.

Також, колегія суддів ВАКС частково задовольнила цивільний позов прокурора та зобов’язала засудженого сплатити 30 тис. гривень", – візначається у повідомленні.

Разом з тим, колишньому службовцю прокуратури змінено запобіжний захід – а саме суму застави до 1 млн 240 тис. гривень, та покладено ряд процесуальних обов’язків, зокрема прибувати до суду за кожною вимогою, не відлучатися з м. Києва без дозволу суду, повідомляти суд про зміну свого місце проживання, здати на зберігання до Державної міграційної служби України паспорти для виїзду за кордон.

Також читайте: Прокурора затримали у Львові на хабарі 2 тис. дол. за закриття справи, – Офіс генпрокурора. ФОТО