Кличко заявив, що захищатиме очільника Чернігова та всіх міських голів від переслідувань Банкової

Віталій Кличко

Він зазначив, що замовники обшуків дестабілізують ситуацію у прикордонному регіоні під час ескалації напруги з Росією

Голова Асоціації міст України, очільник Києва Віталій Кличко захищатиме Владислава Атрошенка і всіх міських голів від політичних переслідувань Банкової.

Про це він заявив на пресконференції в агентстві “Інтерфакс-Україна” щодо масових обшуків у Чернігові.

“Ми будемо захищати місцеве самоврядування, будемо захищати представника нашої команди Атрошенка – для мене це справа честі”, – сказав Кличко.

“Минулого року відбувались обшуки в місті Києві. Нічого не знайшли і зараз прийшли до очільника Чернігова, представника команди партії “УДАР” Владислава Атрошенка. Причини політичного тиску прості: довіра людей та політична самостійність. І в Києві, і в Чернігові мета обшуків однакова: міські голови мають піти на договорняки замість того, щоб представляти інтереси своїх виборців. Я хочу заявити, що ми будемо захищати представника нашої команди Владислава Атрошенка і ми будемо захищати міських голів. Це принципова позиція і справа моєї честі, насправді”, – наголосив Кличко.

Він зазначив, що замовники обшуків дестабілізують ситуацію у прикордонному регіоні під час ескалації напруги з Росією і шкодять безпеці країни.

“Обшуки відбуваються в той час, коли скупчення російських військових на кордоні. Не будемо забувати, що Чернігівщина знаходиться на кордоні. І в цей час там відбувається “маски-шоу”. Це або непрофесіоналізм, або диверсія. Ні перше, ні друге користі Україні не несуть. Міські голови замість того, щоб тримати стабільну ситуацію і займатись підготовкою тероборони, опалювальним сезоном, вирішують одну проблему – політичного тиску. Замовники мають розуміти – чим слабшими вони роблять міських голів – тим слабшими вони роблять Україну”, – зазначив Кличко.

Міський голова Києва наголосив, що в центральної і місцевої влади спільні вороги, та закликав припинити політичні переслідування міських голів.

“Якщо колір партійних прапорів очільників міст не збігається з кольором прапору Банкової – це не причина для обшуків, а демократія. І потрібно боротись не проти міських голів, а за демократію. Бо у нас спільні вороги: бідність, захмарні ціни, опалювальний сезон, корупція, Росія”, – підсумував Кличко.

Нагадаємо, Офіс президента Володимира Зеленського шантажує міського голову Чернігова кримінальним провадженням через довибори у Верховну Раду.