В американському Сенаті відхилили законопроєкт про нові санкції щодо “Північного потоку-2”

Сенат США

Проєкт закону не набрав необхідної кількості голосів

У Сенаті США відхилили законопроєкт про нові санкції щодо будівництва газопроводу “Північний потік-2”, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

Зазначається, що для схвалення законопроєкту “Про захист енергетичної безпеки Європи” потрібна була підтримка щонайменше 60 сенаторів зі 100, проте він не набрав такої кількості голосів.

Законопроєкт передбачав запровадження санкцій щодо організацій, відповідальних за проєктування, будівництво та експлуатацію газопроводу, а також щодо низки їх працівників упродовж 15 днів після його ухвалення.

Нагадаємо, у грудні 2021 року представник Республіканської партії Тед Круз домігся від демократів проведення до 14 січня голосування щодо його пропозицій про санкції проти “Північного потоку-2” в обмін на те, що він перестане перешкоджати затвердженню сенатом кандидатур президента Джо Байдена на посади в адміністрації.

Як повідомлялося раніше, голова Комітету з міжнародних відносин Сенату США Роберт Менендес разом з 25 іншими демократами представили проєкт закону про захист суверенітету України-2022, що передбачає нові санкції проти РФ та додаткову підтримку України.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на “5 канал” у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.