Іспанська футбольна Ліга виправила карту України з окупованим Кримом

На сайті іспанської Ла Ліги виправили карту в розділі офіційних трансляторів чемпіонату, де Крим спочатку помилково був зображений у складі Росії.

Як передає «Укрінформ», до керівника Ла Ліги Хав’єра Тебаса з проханням внести зміни до графічних матеріалів щодо кордонів країни зверталося посольство України в Іспанії. Посол України в Іспанії Сергій Погорєльцев зв’язався з Тебасом і назвав цей інцидент грубою помилкою.

Раніше телеканал France Télévisions у відеосюжеті про ситуацію на сході України під час ілюстрації подій 2014 року зобразив Крим частиною Росії.

Нагадаємо, раніше у мережі з’явилася реклама онлайн-платформи для пошуку автомобільних попутників BlaBlaCar із мапою України без тимчасово окупованого Криму. Компанія розпочала внутрішнє розслідування за фактом цього інциденту.

У жовтні 2021 року програма Apple Music for Artists оприлюднила мапи України без тимчасово окупованого Криму. Після заяви МЗС України і загального резонансу, сервіс виправив свої мапи.

Крім того, російським тимчасово окупованим Кримом позначила й Європейська мережа організацій технічної безпеки (ETSON). Після багатомісячної боротьби Києва за відновлення справедливості, мережа позначила півострів українським.