Джоковичу повторно анулювали візу в Австралії, йому загрожує депортація

За інформацією журналіста, рішення ухвалив особисто міністр імміграції Алекс Гоук, а юристи Джоковича планують оскаржити рішення.

Зазначимо, 13 січня Джоковича, незважаючи на невизначеність із візою, додали до жеребкування Australian Open, який проводитимуть із 17-го до 30 січня. Сербського спортсмена “посіяли” на турнірі під першим номером, повідомляють на сайті турніру.

Контекст:

Джокович, відомий своїми скептичними висловлюваннями про щеплення проти коронавірусу, раніше відмовлявся відповідати на запитання про свою вакцинацію проти COVID-19, писали ЗМІ, але 4 січня перед Australian Open він повідомив, що йому дали медичне звільнення від щеплень.

5 січня стало відомо, що в Австралію Джоковича не пустили через неправильно оформлені візові документи, до того ж це з’ясували вже тоді, коли Джокович летів у Мельбурн із Дубая. МЗС Сербії висловило протест Австралії через анулювання візи тенісисту.

10 січня Федеральний окружний суд Австралії задовольнив апеляцію Джоковича, яку спортсмен подав через анулювання його візи. Суддя Ентоні Келлі ухвалив звільнити тенісиста від карантину в готелі Мельбурна, куди його помістили після прильоту до Австралії.

Джокович – чинний переможець Australian Open, він дев’ять разів вигравав турнір.