В InformNapalm дали пораду президенту Зеленському (Відео)

Володимир Зеленський

“Час: Online”

Михайло Макарук також згадав ст. 17 Конституції України

Речник волонтерської організації InformNapalm Михайло Макарук розповів, яку пораду можу дати президенту України Володимиру Зеленському. Свою позицію він озвучив в ефірі програми “Час: Online” на “5 каналі”.

“Не маятися фігнею – от чесно! Я поясню, чому я так думаю. Потрібно укріплювати державу зсередини, а не займатися політичними переслідуваннями волонтерів, своїх політичних опонентів… У нас шукають ворогів, при цьому в нас розвалена СБУ (найбільший “прикол” реформи СБУ в тому, що її ніхто з парламентарів ще не читав і не бачив)”, – зазначив Макарук.

Повний випуск програми дивіться за посиланням.

“З іншого: підтримка закону про колаборантів, інформаційна гігієна і винищення російських помийок (слава богу, тут щось робиться). І винищувати їх можна тільки одним шляхом – економічним. Зробіть закон про прозорість медіа – хай вказується. хто як фінансує, хто які отримує доходи”, – додав він.

Звернувся він також і до пересічних громадян.

“А нам що? Вчитися, вчитися і ще раз вчитися. Територіальна оборона, запис до бригад у форматі служби в резерві, вимагання легалізації зброї для населення… У нас є ст. 17 Конституції – я рекомендую всім перечитати її. Там чітко вказано, що є священним обов’язком кожного громадянина: захист територіальної цілісності, інформаційної безпеки в тому числі, нашої держави”.