“Не вистачить ні духу, ні сили, ні волі”: Порошенко пояснив, чому переслідування владою опозиції ні до чого не призведе

Петро Порошенко

Петро Порошенко зазначив, що повертається в Україну не захищатися від президента Зеленського, а захищати країну

П’ятий президент України Петро Порошенко готується до приїзду в Україну 17 січня і переконаний, що не опиниться за ґратами. Про це він розповів в інтерв’ю телеканалу “Настоящее время”, передає “5 канал”.

На запитання лідер “Європейської солідарності” відповів, що не опиниться за ґратами, бо для цього “не вистачить ні духу, ні сили, ні волі”.

Петро Порошенко зазначив, що повертається в Україну не захищатися від президента Володимира Зеленського, а захищати країну.

Однією з причин переслідування в Україні 5-й президент вважає намагання влади прибрати з майбутніх парламентських виборів свого основного конкурента.

Повернутися до Києва з-за кордону лідер “Європейської солідарності” планує 17 січня зранку. Його адвокати вимагають призначити засідання суду відразу ж у день приїзду Порошенка, щоби він міг прийти туди добровільно. У Державному бюро розслідувань заявили, що для Порошенка можуть обрати найсуворіший запобіжний захід, бо нібито він ухилився від явки до суду. Утім сторона захисту спростовує отримання повістки.

Наприкінці грудня Петру Порошенку в Офісі генпрокурора підписали підозру в так званій “вугільній справі”. Йому закидають держзраду та сприяння тероризму через постачання вугілля з окупованих територій.

Як повідомляв раніше 5.ua, суддю Бортницьку, яка наклала арешт на майно Порошенка, внесли в базу “Миротворця”.

Крім того, американське видання Foreign Policy вважає, що переслідування Порошенка б’є по українській політичній легітимності на міжнародній арені.