Погода на вихідні 15–16 січня: очікуються помірні морози та дрібний сніг


За даними Sinoptik.ua, у північних та центральних областях країни вихідні будуть незатишними, з хмарною погодою та денною температурою від 0 до -4 °С. У суботу опадів зранку практично не буде, а вдень можливий дрібний сніг, який закінчиться до вечора. Вдень у неділю опади не прогнозуються. Ночі будуть помірно морозними (до -5–7 °С), у Сумській та Полтавській областях пройде мокрий сніг. 


В Одеській, Миколаївській та Херсонській областях небо майже цілодобово буде затягнуте хмарами, але обійдеться без опадів. Удень стовпчики термометрів покажуть до +3–6 °С, уночі – близько 0 °С. У суботу очікується сильний вітер – до 11 м/с.


Вдень у суботу та неділю у західних областях очікується хмарна погода з проясненнями при температурі близько 0 °С. Уночі з 15 на 16 січня можливі помірні морози: до -7–8 °С на Закарпатті та близько -4–5 °С в інших областях.


У суботу на Сході країни вдень буде близько 0 °С, уночі – до -2–3°С. У неділю буде трохи холодніше: вдень термометри покажуть -1–3 °С, уночі – до -6 °С. У Донецькій та Луганській областях 15–16 січня падатиме дрібний сніг.