У Британії відмовилися розслідувати проведення вечірки за участю прем’єра

Поліція Лондона не розслідуватиме проведення вечірки за участю прем’єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона на Даунінг-стріт під час локдауну. Раніше глава уряду приніс вибачення за свою поведінку.

У лондонській поліції заявили виданню, що обізнані про передбачуване порушення карантинних правил на Даунінг-стріт і в Департаменті освіти. Правоохоронці додали, що в їх обов’язки не входить розслідування таких справ, коли про них повідомляється через тривалий час.

У поліції також зазначили, що Кабінет Міністрів проводить внутрішнє розслідування проведення цих вечірок, щоб з’ясувати, чи були ці порушення кримінальним злочином, перш ніж передати правоохоронцям.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон відмінив регіональний візит до графства Ланкашир після того, як у члена його сім’ї виявили коронавірус (COVID-19).

Прем’єр-міністр Великобританії Борис Борисон зізнався, що був на вечірці з напоями в саду на Даунінг-стріт під час першого карантину, і вибачився за це в парламенті.

Прем’єр-міністру Британії Борісу Джонсону доведеться захищати своє крісло в парламенті після того, як стало відомо, що в його офіційній резиденції під час першого локдауну відбулася вечірка.