Глава Пентагону поспілкувався з міністром оборони України – що відомо (Відео)

Ллойд Остін

Глава Пентагону також підтвердив непохитну підтримку США суверенітету та цілісності України

Міністр оборони України Олексій Рєзніков поговорив зі своїм американським колегою Ллойдом Остіном. Йшлося про нагромадження російських військ біля українських кордонів. Про це повідомляє пресслужба американського відомства, передає “5 канал”.

Глава Пентагону також підтвердив непохитну підтримку США суверенітету та цілісності України. Зокрема, зусилля щодо зміцнення потенціалу ЗСУ завдяки оборонній допомозі від Сполучених Штатів.

“Міністр оборони США Ллойд Остін підтримує суверенітет України, зокрема її зусилля зміцнити потенціал Збройних сил. Лідери сподіваються на підтримку країн та дипломатичну співпрацю, щоби протистояти можливій агресії”, – йдеться в заяві Пентагону.

Як повідомляв 5.UA, Польща наполягає на посиленні тиску на Путіна в разі нової агресії проти України.

Нагадаємо, країни Балтії закликають збільшити військову присутність НАТО на своїх територіях.

Як повідомляв 5.UA, під час засідання Ради НАТО – РФ Росія закликала НАТО відмовитися від прийому України, але Альянс не погодився.

Нагадаємо, секретар НАТО Столтенберг наголосив, що Альянс ніколи не обіцяв не приймати нових членів зі сходу Європи.

Як відомо, розвідка США викрила плани Росії щодо можливого вторгнення в Україну, яке, припускають, може трапитися на початку 2022 року. Мовиться про ймовірну атаку з окупованого Криму або через кордон із Росії, або через Білорусь.

Нагадаємо, раніше голова ГУР МО Кирило Буданов заявив, що Росія готується атакувати південь та схід України на початку 2022 року. Для цього біля кордонів з Україною сконцентрували 92 тисячі військовослужбовців. 

Як повідомляв 5.UA, голова Міноборони Олексій Резніков вважає, що Росія не йтиме у великий наступ та не захоплюватиме територій.