ЗСУ стануть ефективною бойовою складовою союзних військ НАТО – Залужний

Збройні сили України стануть ефективною бойовою складовою союзних військ НАТО.

Про це заявив головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний під час засідання Військового комітету НАТО у форматі з Україною, повідомив Генеральний штаб ЗСУ у Facebook.

Залужний під час свого виступу ознайомив учасників із поточною безпековою ситуацією навколо кордонів України, на тимчасово окупованих територіях та в районі проведення операції Об’єднаних сил.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У разі агресії РФ українські військові будуть воювати до останньої краплі крові – головнокомандувач ЗСУ

“Росія не змирилась із європейським вибором українського народу і продовжує агресію проти нас та нарощує свою військову присутність навколо нашого кордону”, сказав головнокомандувач ЗСУ.

Також Залужний зосередив увагу на використанні державою-агресором інструментів гібридної війни, серед яких і газовий шантаж, і так звана “міграційна криза”, й інформаційна війна.

Загроза нового етапу збройної агресії Росії поряд з її ультиматумом Заходу вимагають комплексної і консолідованої відповіді, що ґрунтується на непорушних цінностях демократичного світу”, наголосив Залужний.

12 січня в Брюсселі відбулося засідання Ради НАТО – Росія. Тема зустрічі – вимоги Москви щодо так званих гарантій безпеки, а також нарощування військ Кремля поблизу України.

За підсумками зустрічі генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ нагадав Росії, що вона не має “права вето” на членство України в Альянсі.