Опублікували дивовижні кадри як левиця дбає про дитинча антилопи гну

Офіційний аккаунт національних парків Танзанії в понеділок опублікував у Twitter відео, на якому левиця йде пліч-о-пліч з дитинчам антилопи гну, і супроводжує його в безпечне місце в національному парку Серенгеті.

Така поведінка дуже незвичайна. Представник Управління національних парків Танзанії Паскаль Шелутете сказав, що материнський інстинкт левиці, мабуть, подолав її природні інстинкти хижаків. Про це пише Daily Mail.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вперше у світі Covid-19 виявили у гієн

Леви – “універсальні м’ясоїдні тварини”, що означає, що переважна частина їх раціону складається з м’яса і не обмежується якимось видом або типом тварин. Зебри та антилопи гну в дикій природі найчастіше стають жертвами левів, оскільки вони повільніші та їх легше зловити, ніж таких тварин, як антилопи та газелі, та становлять меншу небезпеку, ніж буйволи.

Здорові дорослі леви повинні їсти в середньому 5-7 кг м’яса в день, і з огляду на те, що леви рідко насолоджуються успішним полюванням у дикій природі, дуже незвично бачити одного з найбільших мисливців у такій ситуації.

У зоопарку Міллера в американському місті Блумінгтоні внаслідок пневмонії, спричиненої Covid-19, помер сніговий барс Рілу. Йому було 11 років.