У таксистів будуть касові апарати: готують законопроєкт

У Верховній Раді розробили законопроєкт про обов’язкові касові апарати для українських таксистів.

Зараз документ на стадії погодження з Міністерством інфраструктури. Його мають зареєструвати цього місяця, повідомив голова податкового комітету Ради Данило Гетьманцев “Українській правді”.

“Я вірив, що законопроєкт буде внесений восени, не вдалося. Думаю, що вже в січні ми його побачимо. Я досить жорстко вимагаю, щоб він з’явився”, – сказав він.

Гетьманцев каже, що це буде остання галузь, яку мають намір фіскалізувати.

“Ми ухвалили закони, які запровадили РРО, антиофшорний закон, податок на Google, реформу податкової відповідальності №1210, податковий закон №5600, ми прибрали всі корупційні пільги. Усі. Ми повинні поставити крапку чи крапку з комою на кілька років”, сказав він.

Про закон почали говорити в серпні 2021 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підприємцям у селах дозволили не використовувати касові апарати

“Ми повинні зобов’язати кожного таксиста мати програмний РРО, який не важко встановити на телефон. Це може бути індивідуальна зайнятість або робота зі службами таксі”, – говорив депутат.

Введення штрафів для ФОП за відсутність касових апаратів можуть відтермінувати до 1 лютого 2022 року. Про це сказав голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.