“Система цінностей собачки” – Забужко про фразу Зеленського “яка різниця” (Відео)

Оксана Забужко

Також письменниця зазначила, що відстежувала російський маскульт

Письменниця і громадська діячка Оксана Забужко в етері ток-шоу “Прямим текстом із Юрієм Луценком” прокоментувала привітання Зеленського із 2020 роком та фразу “яка різниця”. Про це повідомляє “5 канал”.

Також письменниця зазначила, що відстежувала російський маскульт.

“Я от, від інавгурації президентської 2019 року, я наприклад один тільки раз, і то в три прийоми, бо за один раз не подужала, дивилася один єдиний президентський виступ, це було поздоровлення по-моєму з новим 2020 роком. Оте знамените, де “яка різниця, як називається вулиця, аби вона була заасфальтована і освітлена”. Ну, цей: система цінностей собачки, песика, тваринки. От, якщо там тепло, сухо, значить, в миску налито, то все решта не обходить. Тобто, ну от культура тварин. От перетворення людей на тварин. Дуже добре в цьому сенсі російська пропаганда працює. Я трошки відстежувала російський маскульт, як вони працюють із своєю аудиторією. От саме цінності чисто дарвіністські. От видові, дарвіністські. От це єдине, що я дивилася.”, – сказала Забужко.

Дивіться повний випуск програми:

Як повідомляв 5.UA, після новорічного привітання Зеленського у 2020 році користувачі Facebook запустили флешмоб з хештегом #єрізниця.